054-7615-678

צילום מוצרי אופנה

צילום אופנה – ז'אנר צילום אשר מוקדש להצגת בגדים ופריטי אופנה כאלו אחרים. צילום אופנה הוא לרוב עבור פרסומות, מגזיני אופנה כגון ווג, Vanity Fair, או Elle או במשנים האחרונות בייחוד בשנת 2016 חל גידול בצילום בגדים לאתרי אינטרנט ובמשך זמן, צילום אופנה מתרחב לצילומי אווירה או פקשוט ביגוד לאתרי אינטרנט או חנות באמזון.
Product photography clothing photography websites

היסטוריה:

צילום אופנה כבר לפני העידן המודרני היה בשנת 1856, אדולף בראון פרסם ספר המכיל 288 תצלומים של וירג'יניה Oldoini, הרוזנת di קסטיליונה צולמה בחצרו של נפוליאון השלישי. התצלומים מתארים אותה בלבוש המשפט הרשמי שלה, מה שהופך אותה מודל האופנה הראשון.

צילום בגדים

צילום אופנה

לפני הצילומים הצלם חייב לערוך חזרות של טכניקה וקומפוזיציה עבור כל צילום מראש למוצרים בנפרד.על הצילום למשוך את כל מרכיבי הסצנה יחד כדי לשקף את המוצר שיש ברשותכם.

לדוגמא: אם הצילום מתמקד בסטיילינג ושיער יחמיא לבגדים בעת הפקשוט (צילום המוצר) ולהיפך צילום מוצר בייחוד ביגוד באופן לא מקצועי יכול לפגוע במכירות של אתר או חנות וירטואלית, תתפלאו כמה חשוב ליחסי ההמרה הצילום הרי זה המוצר שלכם, ההבדל בין רכישה לנטישה יכול במרוב המקרים תמונה שלא משפקת את המוצר ללא צילום נכון הגולש לא ירכוש בייחוד באופנה יש להדגיש תפרים או תווית על המוצר כל זאת ניתן רק בצילום מוצרים מקצועי.

Ghost PackShot

צילום בגדים על גבי רקע לבן בעזרת בובת ראווה לבגדי אופנה, משמעות הצילום הוא צילום ללא דוגמן ומחיקת הבובה בעריכת פוטושופ, לא מדובר בריטוש אלה בעריכה. מהו ההבדל בין ריטוש תמונת מוצר לבין עריכה? תמונת ביגוד מרחף מחייבת חיתוך בנוסף להצמדת החלק האחורי. לדוגמא סרטון המדגים איך מבצעים עריכת Ghost לביגוד ואופנה.

עריכת תמונה - בגדים

השלב הראשון : צילום תמונה של החלק הקדמי של הבגד, עם החלק הקדמי של הדוגמן או בובת הראווה מול המצלמה.

השלב השני:  הוא קצת יותר מסובך. צילום הבגד הפוך יחד עם הדוגמן כך שהחלק האחורי של הבגד מול המצלמה  כשהתג של המותג מוצג. הסיבה לפעולה זו עושה את בכדי לקבל תצוגה ברורה של אזור התג (מאחורי הצוואר או מותנים), כמו גם את הגב התחתון בכדי להוסיף את השוליים.

מיקום

סטודיו הוא מקום אידאלי לבצע צילום מוצרים מסחרים בתחום האופנה, צלמים רבים יכולים לשלוט בקלות תאורה ולייצב תנאים בסטודיו לצילום. אנו מצלמים בסטודיו בכל התחומים כדי למנוע צללים לא רצויים שימוש נפרדת ללא שימוש בפלאש כלל יציע קריאה מדויקת יותר וצילום מוצר עם הגוון המקורי של הצבעים.

ההפקה:

סט קבוע באופן מקצועי התמונה מקבלת את זוויות צילום הטובה ביותר עם תאורה מקצועית על מנת להציג את המוצר בצבעיו הטבעיים. צילום אופנה אינו בר השגה לבד, צילום מוצרים מחייב: מיקום של מחזירי אור, זווית הצילום ושימוש בציוד תאורה מקצועי ישיג את התוצאה הרצויה..