054-7615-678

צילום מוצרים לאמזון

צילום מוצרים לאמזון

צילומים לדוגמא מחירון צילום

צילום מוצרים לאמזון, חל גודול עצום במוכרים בחנויות אמזון מידי יום בישראל נכנסים ויוצאים מקורסים למכירות באמזון, למה אתם שואלים? פשוט מאוד העולם מתקדם המובייל שולט בכל אספקט שיש בחיינו ולכן מרבית הלקוחות קצה רוכשים מוצרים אונליין ולא רק ביגוד כל דבר שתוכלו לחשוב עליו הוא מקור הכנסה פסיבי למכירות באמזון במיוחד. חברות רבות בעוברות ניהול מחדש וניסיון לעמוד בתחרות שיש כיום. סיבה נוספת אמזון מקנה למוכרים מכירה לכל רוכש בכל מדינה כלל עולמי. לכן רשת זו אינה מקבלת צילום מוצרים לא מקצועי! הרשת מוכרת בסטנדרטים גבוהים גם לאיכות המוצרים שלכם. בטח שאם יש לכם מוצר איכותי החנות שלכם לא תיסגר אבל… אם זה המקרה? למה שלא יהיה לכם צילום מוצר מנצח!

צילום מוצרים לאמזון

מהו צילום מוצר מקצועי?

צילום מקצועי הוא צילום שאינו משנה את גוון המוצר המוצר מוצג כמו שהוא במציאות, אמזון לא לוקחת סיכונים אם יחס ההחזרים שלכם למחסנים באמזון הוא מעל 15% אז אמזון תסגור לכם את העסק! צילום המוצר כמו שהוא נראה במציאות לבן הוא לבן ואדום הוא אדום לא ורוד וכן הלאה. פרט נוסף שמחייב צילום מקצועי בסטודיו הוא לבן טהור הרשת של אמזון מעוניינת בטהור לבן בלבד צבע:FFFFF שזה לבן מוחלט.

מהם הסטנדרטים לגודל ורזולוציה?

אמזון לא תקבל העלאה של תמונה לחנות שתיהיה פחות מרוחב 1000PX אורך 1000PX ושמדובר באמזון מניסיון שלנו! פחות פיקסל 1 והתמונה נפסלת פשוט לא תעלה לאתר של אמזון.

למה צריך לבצע לאמזון צילום מקצועי?

ללא צילום מקצועי הרוכשים לא יהיו בטוחים מהם רוכשים, תחשבו על זה הייתם קונים מוצר בחנות שאתם רואים רק צד 1 שלו? ברור שלו אתם מעניינים להרגיש את המוצר ותמונה היא לא מעבירה רגשות אבל אמזון מעוניינת שתעלו 9 תמונות 1 ראשית ו- 8 תמונות נותרות יעלו לגלריה, צילום מרובה מעלה את המכירות באמזון זוהי עובדה שקיימת בנתוני המכירות של ראמזון יחד עם פרמטרים נוספים  שאינם קשורים לצילום מוצרים.

שיהיה לכם בהצלחה (: