054-7615-678

ערכת אוהל צילום

אוהל צילום – photography tent kit  איך מצלמים מוצרים עם אוהל צילום? מהן העלויות לקיט אוהל צילום? כל השאלות והתשובות במאמר זה:

איזה ערכת אוהל צילום אני צריך?

ערכת אוהל צילום –  אוהל הצילום מגיע בגודל שמתחיל מ30 ס"מ על 30 ס"מ ועד כ- מטר ומעלה ומכאן כבר לא ניעזר באוהל צילום אלה סופטבוקס (Softbox) ורקע לבן (Backdrop background) ניתן גם לרכוש קופסא לצילום מוצרים עשויה פלסטיק לצילום מוצרים קטנים אך זהו צילום לא מקצועי מכיוון שאין זווית צילום נכונה אלה זווית 75 מעלות מתאים לחובבן מתחיל, לבעלי דרישות נמוכות, הציוד של הסטודיו לצילום מוצרים כולל אוהל צילום אך לא די באוהל מקצועי, תאורה לאוהל צילום היא גורם קריטי בצילומי פקשוט, רצוי לרכוש אוהל בד. דוגמא לאוהל צילום מומלץ לצלם מוצרים מתחיל:

 

Take high-quality shots of your products using the PhotoSEL LT194 150cm Light Tent and watch your sales increase 

תיאור:

צלמו תמונת מוצר באיכות גבוהה באמצעות אוהל PhotoSEL LT194 150cm(לחץ לרכישה באמזון) צילום נכון באופן חד משמעי יגדיל את המכירות שלך. באמצעות תאורה נכונה לצילומי מוצרים אוהל זה יכול לגרום הצללה כהה והשתקפויות נעימות במיוחד על אובייקטים נוצצים. מצויד בבד קטיפה האיכותי 100% של PhotoSEL.

  • האוהל בעדינות מפזר את האור באופן שווה ומאיר את האובייקט יחד עם סינון צללים לא רצויים.
  • 100% קטיפה איכותית (לא ניילון רגיל) אוהל אור.
  • אידיאלי עבור מוצרים עד 130cm, כמו רהיטים קטנים.
  • מספק אפילו, דיפוזיה אור מאוזנת עבור תמונות נקיות, בהתאם יכול להיות מואר על ידי פלאש, ניאון, קוורץ, וCFL.

מחיר: 75 לירות סטרלינג, 500 ש"ח לא כולל משלוח ומס (מכס)

 

תאורה:

תאורה זה לא רק אור לצילום נכון אלה חשיפת אור גבוהה עלולה לפגוע או לתרום לאיכות הצילום שילום המיקום של 3 עד 5 פנסי תאורה לצילום הוא פרט חשוב, כל תזוזה תשנה את זווית הצל, שימוש לא נכון בתאורה יעניק לך תמונה שלא מחמיאה למוצר שלך כמו שהוא נראה במציאות. כמות לומינס (lumens ) הרצויה: 20,000 אלף מינימום שזה בערך 400W . עלויות לתאורה לצילום: נע בין – 800 ש"ח ל- 2500 ש"ח שכולל סטנדים 2, 2 נורות 150W. מדובר בכיסוי תאורה לשטח קטן 30 ס"מ בלבד למטחים גדולים תזדקקו ל-4 עמודי תאורה על מנת לכסות את הרקע הלבן (Backdrop background).

בהצלחה!