054-7615-678

חצובה (tripod)

חצובה (באנגלית :tripod) באיכות טובה מקצועית היא אחת הרכישות החשובות ביותר שאתה יכול לעשות עבור סט לסטודיו ובכלל לצילום מוצרים בעצמך חשוב שהמצלמה שלך תוצב תיוצב בקומפוזיציה נכונה, לא בהכרח קבועה אבל תנודה קלה בעם צילום פקשוט לתכשיטים עלולה להיות מטושטשת (blur image) אבל עם כל כך הרבה מותגים לחצובה קלה ומקצועית שיש להשיג כיום בחוץ. הנה, רכזנו רשימה של חצובות גדולות וטיפים ל- איך לרכוש חצובה? , אנו בטוחים כי חצובה היא לחובבנים ולמקצוענים כאחד.

השאלה הראשונה שאתה צריך לענות עליה היא: כמה משקל יש החצובה שלך צריכה להחזיק? אם אתה מצלם בטבע עם  מצלמת רפלקס דיגיטלית (DSLR) בגודל מלא עם עדשת 400mm, אז כנראה שאתה צריך חצובה שונה בהרבה מאשר צילום בתוך הסטודיו עם מצלמה קומפקטית קטנה.
השאלה הבאה היא: מהו השימוש העיקרי של החצובה? אם אתה צלם משפחה או דיוקן לעסקים ואתה ממוקם בתוך בסטודיו, תמיכה עם חצובה לצילום כנראה לא כל כך הכרחית לתהליך של הצילומים שלך. עם זאת אם אתה נוסע לעתים קרובות, גודל ומשקל הולכים להיות הדאגה העיקרית שלך. חצובה מסגסוגת פחמן קומפקטית עם רגליים הפוכות מתקפלות כנראה יהיה ההימור הטוב ביותר שלך.

דוגמאות לחצובה מקצועית:

חצובה Manfrotto tripod  הקומפקטית מתקדמת מאלומיניום:

Xtra 290 החדשה היא הפתרון המושלם מבחינת יציבות עבור צלמים חובבים. 290 Xtra היא חצובה, גדולה שמגיעה עד טווח 290, עם רגלים אלומיניום משופרות וקשיחות, עמידות וביצועים מובטחים לכל צלם שטח או בסטודיו לצילום מוצרים. תכונת המפתח של חצובה זו היא שלארבע עמדות זווית שיש לרגלים שיכול למקסם את אופי הצילום. אחיזה נוחה ארגונומיה מקסימלית. החצובה מגיעה עם תיק כתף ייעודי להבטחת ניידות נוחה בכל העת.

 • 290 XTRA, Alu 3 שניות. חצובה עם ראש 3W
 • מחליף MK294A3-D3RC2, MK294A4-D3RC2, MK294C3-D3RC2
 • 4 רגלים
 • רגל מתכווננת אלומיניום מוצק
 • רצועות גומי כדי להגדיל את האחיזה
 • אידאלי לראש 804 3 Way למסגור מדויק על כל הצירים frictioned
 • תיק כתף מיוחד על לנשיאה
  מחיר: 179.99 $
  אתר החברה: https://www.manfrotto.us

חצובה tripod OBEN מקצועית

Oben AC-1331 חצובה עם BA-108 ראש כדורי

AC-1331 עשויה מאלומיניום החצובה מגיעה עם BA-108 ראש כדורי מבית Oben, חצובה זו היא חצובה קלת משקל (1.7K) המספקת תמיכה אמינה עבור כל מצלמה ועדשה עד 8.8 קילו.

החצובה מצויידת ב 3 רגלי אלומיניום ועמודה מרכזית על מנת להאריך עד לגובה מרבי של 59.6 " אינטש, במצב מקופל החצובה בשלמותה היא 24.5 אינטש שזה מאוד קומפקטי". מנעולי Flip על כל רגל לאפשר פריסה מהירה מאוד. שלוש זוויות רגל אפשריות, מנעולי לשונית על מנת להבטיח שהרגליים ישארו בחריצים שלהם. זוויות 'הרגליים מתכווננת באופן עצמאי כדי להתאים לצילום גם מחוץ לסטודיו אפילו גם על קרקע לא יציבה ואחידה.
2 סיבות לרכוש חצובה והן:

1.וזווית הצילום ללא חצובה לא תמיד מתאפשר להגיע לזווית הרצויה בייחוד בצילום מוצר מול אוהל צילום לא יתאפשר תמיד להישאר יציב לזמן מה בייחוד שמצלמים 400 – 600 תמונות ביוםרצוי שתיהיה לכם חצובה בסביבה.
קומפוזציה – המיקום של המוצרים בפקשוט שזה אורז מוצר לתמונה וישנם מוצרים נלווים ליד המוצר שמוצג לצילום והם חייבים להעניק קונטרסט כך קומפוזיציה תקינה תעניק את הטון לצילום.

חצובה tripod באיכות טובה מקצועית
: